Kas aš?

 

Įsivaizduokite, kad važiuojate lifte su žmogumi, kuriam labai norite pasakyti apie save. Na, nebūtinai sužavėti, nebūtinai su juo kurti bendrą projektą, turite tik kokias  30 sekundžių pasakyti apie save tiek ir taip, kad iš lifto išeitumėt kartu ir tęstumėt pokalbį. Ką pirmiausia paminėtumėt? Ką pasakytumėt apie save?  Kaip apibūdintumėt? Kokį socialinį vaidmenį paminėtumėt, kokius pasiekimus pabrėžtumėt?

 

dabar norite sužinoti daugiau. Ką?

Klausimai dažniausiai vertesni už atsakymus. Nes jie kažką sujudina. Tegul atsakymų nesinori (o gal nedrąsu) ištarti balsu. Tai ir Jums sakysiu tai, ką spėčiau pasakyti lifte.

O ar pokalbis tęsis? Nežinau.

Vis dar tikiu, kad esu tam tikros srities profesionalė,  mama per atstumą ( maždaug už 785 km, jei tiesiai),  draugė visu etatu ar daugiau, vegetarė  kokias tris dienas per savaitę.

Netikėtai kelionei daiktus susikraunu akimirksniu. Kalbu garsiai, myliu stipriai, palieku tyliai, kavą geriu naktį. Turiu silpnybių, kurioms negaila pinigų ir laiko.

Pastebiu smulkmenas. Klausausi istorijų. Rašau pievas. Fotografuoju per  retai, bet kasdien. Man patinka gerų nuodų skonis.

Kol naktys bus gražesnės už mano dienas, miegosiu dienomis. Bet trumpai, nes trūksta laiko, nes vis dar esu alkana gyvenimo. Ir visada turiu šaldytuve šampano mažoms ir didelėms pergalėms švęsti.

 

 

Tavo gyvenimo chaosas it nuostabi istorija

 

2 Komentarai

  1. Sonata 2014-10-14

    Perskaičiau viską vienu prisėdimu, gaila kad tiek mažai 🙂 smagiai skaitosi, o ir artima taip viskas 🙂

    • Proto aistros 2014-10-14 — Įrašo autorius(-ė)

      Ačiū už palaikymą. Vis parašinėdavau sau, tai tai kol niekas neskaitė, vis nebuvo motyvacijos daugiau rašyti, nors pilna užrašų knygutė visokių pastabų ir nuotaikų. Atrodo, kad atsiranda skaitytojų, taigi daugiau laiko skirsiu šitam užsiėmimui, juo labaiu,kad ateina liūdnas metų laikas, kai susisukus į šiltą drabužį su puodu arbatos rašymas ir skaitymas bus pati mieliausia veikla.

Komentarų: 0

© 2017 PROTO AISTROS

Temą sukūrė Anders Norén