Kasdieniai patarimai dukrai #278

 

– Po perkūnais, – šūkteliu ir prikandu lūpą, kai mielaširdinga SPA ponia pirtyje į rankas įberia kažkokiais jaunystės eliksyrais  paturbintos druskos kūno šveitimui. Kvapas nerealus, toks, kaip mano skausmas. Ranka degte dega. Jokios metaforos, tiesiogine prasme druskos ant  žaizdos užpylė.

Anądien sukau medvaržčius. Ne vieną ir ne du. Giliai ir daug. Iki sutrūkusios pūslės delne.  Kai pamačiau, kad dar reikės nenumatytai keliasdešimt susukti/išsukti, mečiau tą užsiėmimą vidury kambario. Pleistru užsiklijavusi delną atrodžiau labai didelė ligonė. Net vienas pažįstamas paklausė, gal gi buvau nukryžiuota?

– Ne, varžtus sukau, – nei pasigyriau, nei susigėdau, nei pagalbos paprašiau.

– Nė vienas sveikas vyras varžtų senoviniu atsuktuvu nesuka. Ką reikia padaryt ir ar skubu?

Jei matysi, kad reikia įsukt daugiau nei 2 medvaržčius, pakabint romanetes, suveržt girgždančią lovą ar  prisukt naujo stalo kojas, nevark pati – užsimink kokiam nagingam vyrui, kad labai bijai skausmo ir žaizdų. Vyrai pačiame žydėjime labai jauriai reaguoja į pūslėtus delnus (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme),  todėl atvažiuos su akumuliatoriniu Bosch ir viskas bus greitai ir neskausmingai sutvarkyta.

 

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

2 Komentarai

  1. Kūmucia 2017-01-18

    Svarbiausia, kad su Boshu neatsivežtų šompano ir kvietkų 🙂

  2. Proto aistros 2017-01-18 — Įrašo autorius(-ė)

    Na nei šompanas nei kvietkai dar niekam nepatrukdė. Svarbu gražiai ir laiku išlydėti ir poną, ir jo atsuktuvą.

© 2017 PROTO AISTROS

Temą sukūrė Anders Norén